12 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Harekete Geç!

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi lila! Derin ve lila renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

KOÇ

Kendinize bakım yapmanız veya diyete başlamanız için harika bir gün. Bugün kendinize uygulayacağınız bakımla daha çok gözler önünde olacak, ışıl ışıl parlayacaksınız.

BOĞA

Hayatınızdaki vazgeçişler bugün yoğunlukta olabilir. Eski yüklerden kurtulmak bambaşka bir başlangıçlara sebep olur.

İKİZLER

Hobi anlamında kendinize katacaklarınıza bugün adım atabilirsiniz. Nefes açma egzersizleri veya meditasyona başlamak için harika bir gün.

YENGEÇ

Tempolu geçireceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Üzerinize verilen tüm sorumlulukları harfiyen yerine getirecek tüm haftanın işlerini bugün bitirebileceksiniz. Bu gücünüzü iyi anlamda kullanın.

ASLAN

Tüm olumsuz duygularınızı artık geriden bıraktınız. Güçlendiniz ve ayaktasınız. Sizi çok daha güzel günler bekliyor. Artık yol alma vakti, etrafınızı iyi izlemekte fayda var.

BAŞAK

Maddi anlamda güzel bir kazanç sizi bekliyor. İş kapılarınız aralanacak ve kazandıklarınızla tüm yaralarınızı saracaksınız.

TERAZİ

İç huzurunuza dönmek isteyebilirsiniz. Katıldığınız toplantılar ve etkinlikler sizi haylice yormuş olabilir. Kendinize zaman ayırın ve dinlenin.

AKREP

Büyük bir değişim sizleri bekliyor. İstemediğiniz tüm kararları masaya yatıracak ve sizin için önemli olan konulara zaman ayıracaksınız.

YAY

İlişkilerinizde ufak tefek sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Fakat asıl sorunun “konuşmak”la ilgili olduğunu siz de göreceksiniz. Açık olun ve düşüncelerinizi söylemekten çekinmeyin.

OĞLAK

Bakımlı olacağınız bir sabaha uyanacaksınız. Kendinize özen gösterecek ve gözler önünde olacaksınız. Karşınızdakilerin gözlerinde güzel etkiler bırakacaksınız.

KOVA

Yakın çevrenizle olan ilişkiler oldukça uyumlu gidecek. Bazı konularda çevrenize siz destek verirken bazı konularda da siz onlardan yardım alabilirsiniz. Kişisel fikir alışverişlerinizin yoğun olacağı bir gün olacak.

BALIK

Aşk ve ilişki alanında hayatınızda yeni gelişmeler yaşanacak. Hayatınıza yeni biri girebilir veya ilişkiniz bir seviye atlayabilir.

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

3 thoughts on “12 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Harekete Geç!

 • Ekim 12, 2021 tarihinde, saat 8:53 am
  Permalink

  Günaydın hocam bugün bütün dualarimiz kabul olsun insalah en sevdigim renk lila bugunun rengiyle bana gelen mucize enerjisiyle oluk oluk almasını niyet edyorum allahim.sen ol der olsun ya rabbimm🤲🤲💵💶💵💵🚗🚗🏠🏠🔑🔑💍💍❤

  Yanıtla
  • Ekim 12, 2021 tarihinde, saat 10:28 am
   Permalink

   Günaydın hocam en sevdiğim renk lila bugün bir mucize olsun Allahım nolur hastayım şifalar ver bana işime geri döneyim Allahim sen ol dersin herşey olur bol bol şifalar diliyorum dualarımız kabul olsun inşallah 🤲 🤲 🤲 🤲 🕋🧿🏡🚗📚💰🌸🌹🌼☘️☘️☘️

   Yanıtla
 • Ekim 13, 2021 tarihinde, saat 3:18 am
  Permalink

  Rabime bin şükür sizinle tanıştım hocam oğlumun hayalindeki arabayı aldık bkm ye dualar la çizmiştim şükür ler olsun hocam mühürleyin ödeme kolaylığı versin Rabbım sizinle doğru dua et meyi öğredim sizi çok seviyorum teşekkür ediyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.