13 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Niyetine Uyumlan!

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi lila! Derin ve lila renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

KOÇ

Maddi koşullarınıza bir düzen getirerek ödemelerinizi ertelemeyeceksiniz. Düzenli sistem içerisinden çıkmazsanız hayatınız rayına oturacak.

BOĞA

Önünüze gelecek ailesel konularda kararsızlık yaşamadan net olarak yaklaşmalısınız. Belirsizliğe imkan vermeden olayları atlatabilirsiniz, huzur kapıda.

İKİZLER

Aktif bir bilinçaltı ile rüyalarınız artabilir. İç sesiniz yoğun olabilir, bu iç sesin size neyi anlatmak istediğine yoğunlaşabilirsiniz. Görüş almanız işlerinizi kolaylaştırabilir.

YENGEÇ

Bugün zihniniz çok yaratıcı ve kararlı. Kendinizi işlerinizde ve üzerinizdeki projelerde gösterebilirsiniz.

ASLAN

Sosyal çevrenizle iletişiminiz bol olacak. Arkadaşlarınızla konuşmalarınızda yapıcı olmanızda yarar var.

BAŞAK

Uykunuzu almış ve çok dinlenmiş olarak uyanacaksınız. Tempolu günlerin ardından huzura ulaşacak ve kendinize artık vakit ayırabileceksiniz.

TERAZİ

İş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Artık etrafınızda hayranlık uyandıran birisiniz, hiç tanımadığınız insanlar da size yaklaşmak isteyecekler. Bu yüzden sizi yeni dostluk ve arkadaşlıklar bekliyor.

AKREP

Bugün bir yoldan haber alacaksınız. Kendinize inancınız artacak ve güvende hissedeceksiniz. Çok büyük bir fırsat önünüzde olacak.

YAY

Sevdiğinize uyum sağlamaya çalışın. Anlamsız tartışmalar yaratmadan konuşabilirseniz eğer hayatınız düzene girecek. Gereksiz kıskançlıklar yaparak birbirinizi üzmenize gerek yok.

OĞLAK

Sizler için parlak bir gün. Çevrenizden bol bol iltifatlar duyacaksınız. Fiziksel pırıltınız da dorukta ışıl ışılsınız. Bu sayede yeni flörtler yaşayabilirsiniz.

KOVA

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi etkileyebilir. Ama unutmayın ki değişikliklere uyum sağlamak için sabır gerekebilir. Bu konu da eski bir dostunuz size yardım etmek isteyebilir.

BALIK

Adımlarınızı sağlam atın, her zaman açık bir kapı bırakın ki enerjiyi içeri çekebilesiniz. Hayatta her şey olabilir unutmayın, sevdiklerinizi dinlemeyi ihmal etmeyin.

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.