2 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Cesaret Et!

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi beyaz! Derin ve beyaz renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına  kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

 

KOÇ

Bugün şanslı gününüzdesiniz. Tüm yeni fikirlere ve katılımlara açıksınız. Fırsatları iyi değerlendirmeye çalışarak başarıyı elde edebilirsiniz.

 

BOĞA

Size öğüt veren büyüklerinizin söylediklerini aklınızda tutmakta fayda var. Emeğinizin meyvelerini yemeye başlıyorsunuz. Bugün elinizdeki her işi bitirmek için çaba gösteririn.

 

İKİZLER

Motivasyonunuzun genel olarak yüksek olacağı bir gün içerisindesiniz. Sosyal çevrenizde gerçekleştirilecek etkinliklere daha fazla katılım sağlayacaksınız. Aktif olmak sizin enerjinizi yüksek tutmanızı sağlayacak.

 

YENGEÇ

Kişisel bakımınıza zaman ayıracağınız bir gün. Yüzünüz ışıl ışıl olacak, etrafınızda ışığınızı fark edenler de sizi gördükleri için gözleri gülecek. Verdiğiniz bu ışık sayesinde etrafınızdaki tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

 

ASLAN

Hayat standartlarınızı yükseltmek için maddi konularda fikir alacaksınız. Yaptığınız bu yatırımlar sayesinde geleceğinizin önü açık ve pırıl pırıl olacak.

 

BAŞAK

Hayattan ders almanız muhtemeldir. Ne kadar sevgi verirseniz o kadar ilgi alacağınızı biliyorsunuz. Yeni insanlarla tanışmak için harika bir gün olacak.

 

TERAZİ

Önemsiz konulara ayırdığın vakitten ve düşüncelerden uzaklaşıyorsun. Olumlu düşüncelerle beraber tüm olumsuz düşünceleri geride bırakıyorsunuz. Sizin için odaklanma vakti.

 

AKREP

Evinizde veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki bu değişiklikler enerjinizi yerine getirecektir. Kendi istediklerinizle hayatınıza yön vereceğiniz bir gün.

 

YAY

Duygusal anlamda kendinizi çok iyi hissedecek ve içinizdeki bu enerji etrafınıza da yansıyacaktır. Aşık olma yolunda ilerliyorsunuz. İlişkinizin temellerini atmanız an meselesi.

 

OĞLAK

Uzun zamandır kendinize ayıramadığınız vakti edinmenin tam zamanı. Yeni bir hobi edinmek isteyip bu konuda bilgiler öğrenmeye çok açıksınız. Zamanınızı iyi değerlendirin, enerjinizin tavan olduğu bir gün.

 

KOVA

Her ne halde olursan ol orada takılıp kalmayın. Çıkış arayarak değil bizzat çıkışın kendisi olmaya çalışın. Yapacağınız bu yolculuk size yeni bir bakış sağlayacaktır.

 

BALIK

Planladığın hayalleri gerçeğe dönüştürme zamanı. Yeni bir yaşamın kapılarını açmak ve farkındalığını arttırmak için attığın adımdan korkma.

 

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

One thought on “2 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Cesaret Et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.