3 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Cesaret Et!

3 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Cesaret Et!

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi mavi ! Derin ve mavi renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.

KOÇ:

Bugün kendini daha iyi hissedeceksin. Çünkü kendine o şansı vereceksin ve hem kendinin hem de diğerlerinin iyi yönlerini daha fazla göreceksin. Bugün çevrendeki insanlar da senin iyi yönlerini ön plana çıkaracaklar ve bu durum dualarına odaklanmanı kolaylaştıracak .

 

BOĞA

Bugün yapman gereken sorumluluklarını çok daha severek ve sistemli yapacaksın . Seni üzen enerjini aşağıya çeken inanları takmamayı öğreneceksin . Anda yaşayacaksın ve gününün güzel geçmesini kimsenin engellemesine izin vermeyeceksin.

 

İKİZLER

Bugünden itibaren ortaya çıkan sorunlara dramatik olarak yaklaşmak yerine çözüm odaklı yaklaşacaksın . Ve bu olaylara takılmadan hızlı ve istediğin yönde ilerlemeni sağlayacak . Enerjin anda kalacağı için duaların yönünde harika eş zamanlıklar yaşayacaksın .

 

YENGEÇ

Bugün daha pratik çözümlerle harika bir gün yaşamayı seçeceksin . Her şeyin içindeki iyiliği daha çok görecek ilahi akışa daha çok teslim olacaksınız . Sizi üzen kişileri yüreğinizden sevgiyle ilahi adalete teslim edecek inanılmaz hafifleyeceksiniz bu da dualarınızın kabulünü kolaylaştıracak.

 

ASLAN

Bugün derinlere kendinizi suçladığınız bir türlü affetmediğiniz bir konuda kendinizi affedecek ve kendinizle kucaklaşıp gerçek dostluğu hissedeceksiniz . Bugün olmadığınız kadar kendinizle dost olacaksınız bu durum da dualarınızı yaşamanızı çok kolaylaştıracak .

 

BAŞAK
Yaşadığınız bir olay enerjinizi çok alıyor sizi bilinçaltı düzeyde sürekli aşağıya çekiyordu ama bugün hepsini serbest bırakmayı seçecek ve önünüze bakacak ilerleyeceksiniz . Bugün mutlu olmayı seçecek ve harika ilahi mesajlarla karşılaşacaksın.

 

TERAZİ

Bugün utangaçlığı üzerinden atıp çok daha özgüvenli olacaksın . Bugün kendine çok daha fazla güvenecek yeni deneyimlere izin vereceksin. Bu durum da enerjini çok artıracak ve sana değer veren harika insanlarla eşleştirecek.

 

AKREP

Bugün odak noktan kendin olacaksın. Kendine bakacak sevdiğin yemekleri yiyecek mutlu olman için ekstra zaman ayıracaksın . Bu da ekstra parlamana ve mucizeleri kolayca çekmene vesile olacak..

 

YAY

Bugün çok daha yaratıcı olacaksınız içinizdeki bazı yetenekleri keşfedeceksiniz hayata daha çok tutunacak kendi kul hakkınıza daha çok sahip çıkacaksınız . Bugün sisteme harika bir enerji yayacaksınız ve o enerji katlanıp size dönecek ve tahmin etmediğiniz güzellikler yaşatacak.

 

OĞLAK

Bilinçaltı düzeyde uyandığınız ve enerjinizi sürekli aşağıya çeken bir olayı çözeceksiniz . Kimsenin mükemmel olmadığını kabul edecek ve kendinize de hata yapma payı bırakacaksınız . Bu enerjinin serbest kalması da sizi çok hızlı bir şekilde dualarınıza çekecek.

KOVA

Bugün derinlerde kendini değersiz hissetmeme sebep olan bir şey kendiliğinden eş zamanlılıklarla çözülecek. Bu durum her şey sistemde değerlilik bilincine göre işlediği için önünü açacak . Şu andan itibaren sistem sana hizmet ediyor ve beklemediğin güzelliklere açık ol.

 

BALIK
Bugün artık sana hizmet etmeyen tarihi geçmiş canını yakan enerjini alan her şeyi serbest bırakmayı seçeceksin . Fikirlerinin planlarının enerjinin vaktinin ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksın . Uzun zamandır yapamadığın şeylere vakit ayıracaksın bu durumda seni sistem ödüllendirecek frekansını yükseltecek ve mucizeler yaşamana vesile olacak.

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir. Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

One thought on “3 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Cesaret Et!

  • Ekim 4, 2021 tarihinde, saat 12:58 am
    Permalink

    çok teşekkür ediyorum..şükürler olsun şükürler olsun şükürler olsun

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.