1 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Titreşimini Yükselt!

Merhaba günaydın. Bugün yeni aya girdik! Yeni ay yeni enerjiler demektir! Sana iyi gelmeyeni bırakmak hak ettiğine çekilmek demektir! Olduğun yer ile olmak istediğin yer arasında bir mesafe yok. Önce zihninde onun istediğin şeyin burada olduğunu, bunun mümkün olduğunu kabul et  ve bu istediğine  sana çeken şeye layık olduğunu kabul et. Bunu normal olarak gör.Hoş geldin EKİM! İyi ki geldin! Yeni ayın hepinize şans bolluk bereket getirmesi niyetiyle en güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi altın sarısı! Derin ve altın sarısı renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına  kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla : Allah’ım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyurım çok merak ediyorum ne olur bana göster Allah’ım.

KOÇ

Maddi konulara güzel açılımlar yaşayacaksınız her zaman bolluğa paranın size geldiğine parayı hak ettiğinize  odaklanın. Hobilerinize yönelip kafa dağıtarak veya kendinize zaman ayırarak bugünü geçirmelisiniz.

 

BOĞA

İş hayatınızda olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Başarınız ve kariyesiniz için harika bir gün. Teklifleri değerlendirerek geleceğinizi planlayabilirsiniz.

 

İKİZLER

İsteklerinizi yönetmekte ve yöneltmekte ön plana çıktığınız bir gün olacak. Kendinizi çok daha iyi ifade edecek ortamlara sahip olabilirsiniz. Sakin kalarak sadece gelişmeleri izleyin.

 

YENGEÇ

Bugün sizi maddi durumlarda zora sokacak konuları geride bırakıyorsunuz. Parasal konuları akış içine bırakırsanız yaşadığınız bunalımlardan çok daha rahat kurtulursunuz.

 

ASLAN

Ailevi konularda olaylar sizin yararınıza doğrulabilir. Sakin kalıp kendinizle alakalı durumlara odaklanın. İlişkilerinizle alakalı konuşmalarınızda abartılı olmamaya çalışın.

 

BAŞAK

Gelişmeleri akışına bırakmanızı tavsiye ederim. Savrulmalar duracak, önünüze bakacaksınız. Bu hafta kendinizi işe adayabilirsiniz.

 

TERAZİ

İkili ilişkilerinizde yüzleşmeler söz konusu olabilir. Özgürlük kavramı sizin için bugünlerde ne kadar kafa karıştırıcı olsa da benliğinizi unutmayın.

 

AKREP

Parasal konulardan yana çok şanslı bir gününüzdesiniz. Borçlarınızı ödeyebilmenin verdiği huzuru tatmaya ve gereksinimlerinizi karşılamanın verdiği güven duygusuna odaklanın.

 

YAY

Aşk çok uzaklardan gelip kapınızı çalabilir. Yaşadığınız bir tanışıklık aşka dönüşebilir. Birtakım kararlarla ilişkinizin seyrini değiştirmek sizin elinizde.

 

OĞLAK

Çok heyecanlı bir güne hazır mısın? Sosyal çevrenizde tanışacağınız birileri hayatınıza renk katabilir. Kendinizi göstermekte ve dönüşüm içinde olmaya açık bir gün.

 

KOVA

Sizin için yeteneklerinizi sergileyeceğiniz yepyeni bir gün oluyor. Kendinize güvenerek girişimlerinizi ortaya serme zamanı! Aktif ve dinamik hissedeceğiniz bir zaman dilimine girdiniz.

 

BALIK

İlişkilerinize dair gelişmeler gelebilir. Aşk ve ilişki hayatınızda bir canlanma olacağından söz edebilirim. Geçmiş konular mevzu edilebilir. Evlilik ya da aşk hayatınızda yaşananlar sizin aranızda kalmalı.

 

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

One thought on “1 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Titreşimini Yükselt!

  • Ekim 1, 2021 tarihinde, saat 9:28 pm
    Permalink

    Hoşbuldum canlar, teşekkür ederim, Allah hepimizin gönlünden geçenlerin hayırlısını versin, olmamışsa da Allah kerim diyerek dualarımıza hocam nezlinde ki uygulamalara devam, güzelliklerle dolu günler hepimizin olsun selam ve dua ile kalın

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.