5 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Huzuru Seç

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi sarı! Derin ve sarı renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına  kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

 


KOÇ

Her şeyi akışına bırak ve ilahi akışı izle. Zorlandığını düşündüğün bir çok olay çözümüne kavuşacak. Kendine güven ve cesaret etmeyi unutma.

 

 

BOĞA

Mucizelere açık ol ve insanların senin düşüncelerini değiştirmesine izin verme. Başkalarına göre değil, kendini dinleyerek hareket etmeye koyul.

 

 

İKİZLER

Bugün kendinle vakit geçireceksin. Yeni yönlerini keşfedip belki bir hobi bile edinebilirsin. Anda yaşayacak kendine verdiğin değeri arttıracaksın.

 

 

YENGEÇ

Bugün yaratıcılık açısından kendinize şans verin. Algılarınızın ve potansiyelinizin yüksek olduğu bir gün. Kendinizi açın ve karşınızdakilere kendisini tanıması için zaman verin.

 

 

ASLAN

Bir aynanın karşısına geçin ve görmek istediğiniz görüntüye bürünün. Kendinize duyduğunuz özenle karşınızdaki insanların da enerjisi yüksek olacaktır.

 

 

BAŞAK

Sevginizi dile getirmekten çekinmeyin. Tam tersi ne kadar çekingen olursanız o kadar sessiz kalırsınız. Duygularımız kadar doğal bir şey yok. Anı yaşamaya çalışın.

 

 

TERAZİ

En kötü düşüncelerini artık kapıdan savuştur. Artık yenilenme ve cesur olma vakti geldi. Mutlu olmaya çalıştıkça her şeyin raya oturduğunu göreceksin.

 

 

AKREP

Endişelendiğiniz konularda gerilmemeye çalışın. Unutmayın temkinli davranarak her şeyi yoluna koyabilirsiniz. Kendinize duyduğunuz güveni kaybetmeyin. Kapılarınız açık, gelen şansları iyi değerlendirin.

 

 

YAY

Sizi rahatsız eden veya düşündüren her ne varsa açık olmaktan çekinmeyin. Paylaşmak istemeniz kadar doğal bir şey yok. Rahatlamak için derin nefes egzersizleri yapabilir veya meditasyona başlayabilirsiniz.

 

 

OĞLAK

Çözüme yönelik konuşmalar sizi fazlasıyla hareketlendirebilir. İş hayatınızda aktifleşebilirsiniz. Önünüzü açacak bir teklif gelebilir, fırsatları iyi değerlendirin.

 

 

KOVA

Kendinizi çok daha fazla huzura sunun. İhtiyacınız olan sakinliğin içinizde olduğunu fark edeceksiniz. Bugün sizler içim sakinlik günü, kendinize duyduğunuz değeri çok daha iyi anlayacaksınız.

 

 

BALIK

Etrafınızdakiler size birçok fikir verebilir. Gelen bu fikirleri değerlendirebilir ve önünüze açılacak kapılardan faydalanabilirsiniz. Bırakın mucizeler o eşikten girsin, şans sizinle.

 

 

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

One thought on “5 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Huzuru Seç

  • Ekim 5, 2021 tarihinde, saat 1:20 pm
    Permalink

    Hocam inan anlamıyorum egzersizi yapıyorum arkasından burcuna gelen msji 3 kere içinden geçir diyor bakıyorum aynaya geç kendini nasıl görmek istiyorsan öyle hisset diyor ne alaka ?????

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.