fbpx
İlişkiMutluluk

Aşk Titreşimine Nasıl Uyumlanırım?

Titreşimini istediğin aşk ile uyumlu hale getirmek için lütfen şunlara dikkat et can. Unutma ki İki yüksek titreşimli frekans bir birlikteliğe girdiğinde, birbirlerinin bilincini daha yüksek boyuta taşırlar ve inanılmaz bir enerji açığa çıkar. Titreşim eşleşmesi olması için istediğin şeye sahip olmanın mümkün olduğuna inanmalısın ve bu arzunun hissini tüm hücrelerine kadar yaşamalısın. Bunları gerçekleştirmeden istediğin aşkı kendine çekemezsin. Bu aşka dair olan arzunla aynı titreşimli bir eşleşme yaşamalısın. Sana nasıl yapılacağını şimdi göstereceğim çok daha detaylı uygulamalı farklı çalışmalar istersen bu konuda kitaplarımdan ben kazanmadan bitmezden başlayıp faydalanabilirsin.

Umarım hazırsındır, hadi o zaman istediğin aşk titreşimine gidelim! İnanç: İsteğini Titreşimli Bir Eşleşme Olmanın İlk Adımı Gerçekten İstediğinin senin İçin Mümkün Olduğuna Gerçekten İnanman Gerekir. Bir şeyi ortaya çıkarmak için sadece istemenin bir faydası yok ama aynı zamanda bu çalışmalarla destekleyerek mümkün olduğuna inanmalısın. Yani olacağına dair inancın yüksek olmalı. İstediğin aşkla aynı titreşimli bir eşleşmeye dönüşmeni engelleyecek karşı üretici ve kendini sabote edici bir inanca sahip olmadığından emin olmak için önce şu çalışmayı yapalım. Ayağa kalk gözlerini kapat burnundan derin nefes al ver bu nefesi 10 defa al ver sonra kendine şu soruyu sor” Allah’ım sana geldim sana sığındım tek vekilim sensin istediğim aşkı kendime çekmek veya (eğer ilişkin varsa daha iyi hale getirmek için şu anda var olan ilişkim için) bu aşk titreşimine ulaşmak için bilinçaltı düzeyde izin veriyor muyum lütfen bana göster? Bu soruyu sorduktan sonra bedeninin önemi arkaya mı gittiğine dikkat et .

Eğer arkaya gidiyorsa hazır değilsin demektir yani bilinçaltı düzeyde izin vermiyorsun demektir öne gidiyorsan izin veriyorsun ve hazırsın demektir devam edebilirsin çalışmaya eğer bedenin arkaya gittiyse şu soruyu sor öyle devam et :”Allahım bedenimin öne gitmesi için bilinçaltı düzeyde aşk enerjisine şimdi uyumlanmayı seçiyorum. Şu anda zihin beden ruh dengemin sağlanmasına tüm blokajların ait olduğu yere gitmesine ve enerjimin istediğim aşk titreşimine yükselmesine niyet ediyorum. Ve bedenindeki enerji yükselişini hisset ve sonra aynı soruyu tekrar sor bak bakalım bedenin önemi arkaya mı gidiyor bedeninin öne gittiğini göreceksin. Ama inatçı bir direncin varsa bir defa daha arkaya gidebilir o zaman bu çalışmayı tekrar edip arındığını görebilirsin. Şimdi bedenin öne gittiğine göre birinci aşamayı başarıyla tamamladın demektir .

Şimdi geçelim 2. aşamaya . Yine ayakta kalarak çalışmaya devam ediyoruz. Karşıdan içindeki çocuğun sana doğru geldiğini hisset gelip bedeninin içerisine giriyor ve biraz önce öne doğru gitmiş haldeki titreşimini iyice hissediyor ve içindeki çocuk bu aşk enerjisine uyumlanıyor bunu hisset. Hadi şimdi avuçlarını birbirine sürt iki göğsünün ortasına koy ve içindeki çocuğun aşk enerjisi ile çarpan kalbini hisset ve sonra yaşamak istediğin aşkı tüm hücrelerine kadar içindeki çocuğun hissetmesine izin ver veya iyileştirmeye istediğin ilişkiyi zihin beden bütünlüğünde iyileştirdiğini hisset. Ve şu soruyu sorup çalışmayı bitir “Aşk hayatımda nasıl hatırlanmak istiyorsam şu andan itibaren bu kişiye dönüşmem için neler mümkün? Mümkün olan olasılıklara kendimi açmayı ve istediğim aşk hayatını yaşamayı seçiyorum. Bunu başarırsam neler olur ne olur Allahım bana göster” Aşk hep seninle olsun ruh parçam iyi ki varsın.

Bu çalışmayı okurken bile bilincin bu yönde yükseldi hadi o zaman bu gönderinin altına aşk benimle yaz ve onayla “

 

Kitaplarıma göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederim hepsine ulaşabileceğiniz bir link soruyorsunuz bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz okuma sırası ise ben kazanmadan bitmez, hayat cesurlara torpil geçer, yaşam terapisi ve duygusal zeka.

https://www.dr.com.tr/Yazar/bircan-yildirim/s=282478

Bircan Yıldırım

Bircan Yıldırım çok satan kitaplarım 'BEN KAZANMADAN BİTMEZ, HAYAT CESURLARA TORPİL GEÇER, YAŞAM TERAPİSİ VE DUYGUSAL ZEKA ' okurları tarafından da çok sevilen bestseller kitaplarıdır.

İlgili Makaleler

314 Yorum

 1. Aşk benimle❤️❤️💕💕❤️❤️🌈🌈🌈

  🎈🧿🧿🧿

 2. Aşk benimle ❤️❤️❤️❤️❤️💍💍💍💍💍 K

 3. AŞK BENİMLE ONAYLIYORYUM❤️❤️❤️👩‍❤️‍💋‍👨👰🤵💍💍🦢🕊️🐢🐞💐🌸🌺🏵️🌼🌻🌱🍀☘️🌿🌵🍃🌳🌴🌺🏵️🌹🌹🌹🤲🕊️🕊️🕊️🍀🍀🍀

 4. Ask Benimle Mucizeler Benimle ♥️♥️♥️5🍀🍀🍀5💭💭💭5♥️♥️♥️

 5. Şimdi yaptım bu çalışmayı bedenim hazır öne doğru gittim bu çalışmayı yaparken gözlerim doldu aşk enerjisine uyumlandım bundan daha güsel nasıl olur? allahım ne olur bana göster🙏🏻🙏🏻🙏🏻Gerçek aşkı hayatıma çekebilmem için neler mümkün?

 6. Aşk benimle💙💍😇💑👫👰🤰🤱👨‍👩‍👧‍👦🙏🍀

 7. Sizinle daha mutlu ve neseliyl hissedebiliyorum..ayni cocuklugumdaki gibi..sagolun💜

 8. Aşk benimle onaylıyorum 🙏 izin veriyorum 🙏 ve öylede oldu 🙏çok şükür 🙏 teşekkür ederim 😍

 9. Aşk benimle onaylıyorum 🙏 izin veriyorum 🙏 ve öylede oldu 🙏çok şükür 🙏teşekkür ederim 😍

 10. Aşk benimle onaylıyorum sevgi ve şükürle kabul ediyorum.Oldu oldu oldu💞🤗🙏

 11. AŞK BENİMLE ŞÜKÜRLER OLSUN ÖYLEDE OLDU ❤️❤️❤️

 12. Aşk benimle. Onaylıyorum. ❤️❤️❤️🙏🙏🙏

 13. Aşk benimle şükürler olsun.❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 14. Aşk Benimle 🤗❤❤❤❤😍😍😍☘☘🍀🍀❤❤❤❤❤❤💖💖💖💖💖💖Ve öyle de oldu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
%d blogcu bunu beğendi: