Bilinç Altı Nedir ?

İçinizde sonsuz bir kaynak var. Siz bu kaynakla niyetlerinize ulaşabilir, kendi dünyanızı tekrar oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey, sevgi hazinesine ulaşmak ve içinizdeki sonsuz kaynağı görmektir. Kendi içinizde bolluk ve bereket dolu bir hayatı yaşamak için gereksinim duyduğunuz her şeyi bulabileceğiniz bir kaynak bulunmaktadır.

Birçok insan kendi potansiyelini kullanamaz, çünkü içindeki sonsuz kaynak ve sevgi hazinesinin varlığından haberdar değildir. Oysa istediğiniz birçok şeyi oraya ulaşıp, oradan çekip alabilirsiniz. İçinizde güçlü bir mıknatıs oluğunu düşünün. Bu mıknatıs sayesinde istediğiniz birçok şeyi de kendinize çekebileceğinizi. Şimdi birçoğunuzun buna inanmadığını hatta gülenlerin bile olabileceğini tahmin ediyorum.

Bilinçaltının sihirli gücüyle bağlantıya geçmeyi öğrendiğinizde, yaşamla mücadeleyi bırakıp dans etmeye başlayacaksınız. Bu sihirli gücü kazanmaya çalışmayın. Çünkü zaten o içinizde ve siz ona sahipsiniz. Sadece onu kullanmayı öğrenmelisiniz.

Birçok insanın hastalıkla, başarısızlıkla, mutsuzlukla, depresyonla, yalnızlık duygusuyla umutsuz olarak yaşarken bilinçaltının sihirli gücünü keşfederek yeni bir hayata başladıklarını çok iyi biliyorum.

Bilinçaltınız bir prensiptir. Bilinçaltı inanç yasasına göre işler. Bu inanç yasasını en iyi niyet yasası ile harekete geçirebilirsiniz. Bu yüzden inanç ve niyet yasaları bizim için çok önemlidir.

Yaşamınızda bazı şeyleri değiştirmek istiyorsanız, niyet ederek bilinçaltınızda ki tohumları değiştirmelisiniz. Birçok insan, koşulları, durumları, çevresini, çevresindeki insanları, işini, yaşadığı şehri değiştirmeye çalışır. Bu büyük bir zaman ve emek kaybıdır. Oysa ki yaşadıkları bu olumsuz istemedikleri hayatın sebebinin bilinçaltlarındaki inançlarından dolayı kaynaklandığını göremezler. İstemediğiniz hayatı yaşamanıza neden olan bilinçaltındaki inançları değiştirdiğiniz zaman sonucu da değiştirmiş olacaksınız.

Bir tarla düşünün ve bu tarlaya buğday tohumu ektiniz. Tarladan mısır çıkma ihtimali var mı? Bilinçaltımız da aynı sistemle çalışmaktadır. Bilinçaltında değersizlik, yalnızlık, suçluluk, kıtlık inançları olan birisinin yaşamında sevgi, bolluk bereket, değer beklemesi mümkün mü? Tabi ki her iki örnekte de mümkün değildir. Ancak tarlaya mısır tohumu ekersek tarladan mısır toplayabiliriz. Bilinçaltımıza da ancak sevgi, dostluk, bolluk bereket inançları ekersek yine sevgi, dostluk ve bereketi yaşamımızda görebileceğiz.

Kısaca bilinçaltınızdaki inançlarınızı değiştirirseniz, kaderinizi değiştirirsiniz. Bilinçaltınızın patronu siz olun. Bolluk ve bereketi, sağlığı, aşkı, başarıyı seçin. Yaşadığınız her şeyi, inançlarınız aracılığıyla bilinçaltınıza ilettiğiniz düşünceler nedeniyle yaşarsınız

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.