Dualarım Nasıl Kabul Olur

Hâlâ zihninizdeyse, hala auranızdadır. Auranız büyük bir çekim mıknatısıdır. Hala geçmişin çatışmalarına kilitlenmiş olan enerji blokajlarını serbest bırakarak, auranı/ zihnini / ruhunu temizleyebilirsin. İçinde başardıkların dış gerçekliği değiştirecek! Daha yüksek frekanslara erişim, senin dualarının cevabına hayallerinize götürür .

TAŞIDIĞIN ENERJİ SEN BU TİTREŞİMİ DEĞİŞTİRENE KADAR DEVAM EDECEKTİR.

Kendin hakkında kabul edebileceğin ve anlayabileceğin şeyleri başkalarında daha fazla kabul edebilir ve anlayabilirsin. Bu yüksek titreşime öncelikle izin ver ki bu yönde sana ışık olmaya çalışan kişiler de hayatına kolayca gelsin! Çevrendeki insanlara bakmaktan ve onlara karşı nazik, sevgi dolu ve yardımsever olarak kendine karşı nazik, sevgi dolu ve yardımcı olduğunu içselleştirmekten daha güçlü ne olabilir? Aslında derinlemesine gözlemlersen, her şeyin senin öğretmenin olduğunu hayatına giren hiçbir şeyin tesadüf olmadığını göreceksin .

Tünelin sonundaki ışık bir illüzyon değil unutma! Şimdi öncelikle şu cümleleri tekrar et” Allahım sana geldim sana sığındım tek vekilim sensin auramdaki yüksek titreşimli duygulara izin verip frekansımın dualarımla aynı seviyeye gelmesine izin veriyorum. Sonra şu soruyu sor kendine “

YAŞAM AMACIM NE ?

Bunu merak ediyor musun? Yani dualarında öncelik vermen gereken niyetin nedir? İşte bu sorunun cevabı seni buna götürecek. Eğer dualarım kabul olmuyor diyorsan yaşam amacını görmezden geliyor önceliğin olması gereken dualarını korkulardan yüzleşme cesaretin olmadığından utanç suçluluk veya mükemmellik veya değersizlik duygusundan ötürü bastırıyor yok sayıyor farklı alanlara kaydırıyor olabilirsin. İşte şimdi dualarında önceliğin olması gereken niyetlerini tespit etmek için harika bir çalışma bırakıyorum. Lütfen burnundan derin bir nefes al aldığın nefesi yavaşça ver ve bu nefesi 10 kez tekrar et.

Sonra da zihninin giderek berraklaştığını hissederek şu sorulara cevap ver:

 1. Bir an senin için dehşet verici zor olsa bile, o olabilme olasılığını düşündüğünde kendini enerjik hissettiren şey nedir?
 2. Bir fırsat, farklı şekillerde, ve farklı versiyonlarda sana ısrarla gelmeye devam ediyor bu şey nedir?
 3. Yabancılarla konuştuğunda bile seni kışkırtan ortaya çıkan seni heyecanlandıran şey nedir?
 4. Çocukluğundan beri bir şekilde yapmak istediğin seni heyecanlandıran asıl şey nedir ?
 5. Sık sık bunun hakkında hayal kuruyorsun bu şey nedir?
 6. Başkalarında görünce bazen hayranlıkla bazen kıskançlıkla seni en çok tetikleyen şey nedir?

Bu şeyi aşk, para, arkadaşlık, bolluk bereket, şans, evlilik, iş gibi konu başlıkları ile sınıflayabilirsin. Bir yeteneğin bir gücün var yaradan bunu açığa çıkarmanı istiyor bunu utanmadan sergilemeni istiyor açılımı burada bu şey ne? İşte bunlar ruhunun derinliklerinde olup açığa çıkmak için bekleyen asıl dua edip kendi kul hakkına sahip çıkmanı sağlayacak altın değerler .

Dualarına bundan sonra öncelikli olarak bu yaşam amacın ile ilgili bir hedefini al temel açılımım nasıl dalga dalga yayıldığını gör! Bu konuda ve ilahi sistemin işleyişi dualarının kabulü konusunda daha derin detaylı bilgiler edinmek istersen ben kazanmadan bitmez, hayat cesurlara torpil geçer, yaşam terapisi , duygusal zeka sıralaması ile Kitaplarımızı okuyabilirsin.

Kitaplarımıza D&R web sayfasından indirimli ulaşabileceğin gibi D&R mağazalarından da etiket fiyatına ulaşabilirsin! Hadi o zaman dualarının kabulü için öncelikli niyetini bulup açılımlar yaşamaya izin verdiğini bu gönderinin altına izin veriyorum diye yaz ve onayla !

 

Kitaplarıma göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederim hepsine ulaşabileceğiniz bir link soruyorsunuz bu linki tıklayarak ulaşabilirsiniz okuma sırası ise ben kazanmadan bitmez, hayat cesurlara torpil geçer, yaşam terapisi ve duygusal zeka. https://www.dr.com.tr/Yazar/bircan-yildirim/s=282478

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

2 thoughts on “Dualarım Nasıl Kabul Olur

 • Eylül 5, 2021 tarihinde, saat 1:10 am
  Permalink

  İzin veriyorum 🐰💓🐰

  Yanıtla
 • Eylül 5, 2021 tarihinde, saat 3:13 pm
  Permalink

  İzin veriyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.