4 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Mutluluk Enerjisini Yaşa!

Merhaba günaydın. En güzel dualarımı en güzel niyetlerimi senin için gönderiyorum ruh parçam. Her şey gönlünce olsun en güzel mucizeler seninle olsun inşallah. Bugünün rengi sarı! Derin ve sarı renkte bir nefes aldığını imgele. Nefesini tut ve burcun yönünde sana gelen masajı 3 defa okuyup bilinçaltına  kodlanmasını niyet et, tüm hücrelerine kadar kodlandığını hisset. Nefesini tutarken yorulduğunda bırakıp tekrar alıp tekrar tutup devam edebilirsin.

Daha sonra da bugün en çok olmasını istediğin niyetini belirle ve şu cümleyle çalışmayı tamamla: “Allahım bugün burcum yönünde bana gelen mesaj ve günün rengi ile en çok olmasını istediğim niyetim yönünde mucizeler yaşamayı ve bu yönde aracı olacak olayları ve kişileri kendime çekmeyi seçiyorum. Duam kabul olursa neler yaşar neler hissederim neler görür duyuram çok merak ediyorum ne olur bana göster Allahım.”

 

KOÇ

Daha üretken biri olmak için dönüşümünü başlat! Günlük rutinler oluşturmaya verimliliğini arttırmak için kapılarını kapama. Çok güzel bir gün olacak, tadını çıkarmaya bakın.

 

BOĞA

Bugün yeni iş fırsatları kapınızda olacak. Maddi durumunuz düzelmekle kalmayıp yüz yüze iletişimde de kendinizi çok iyi açıklayacaksınız. Parasal kaygıları dert etmediğiniz sürece her şeyi yoluna koyacağını göreceksiniz.

 

İKİZLER

Hakiki mutluluğa sorunlarınızı giderdikçe ulaştığının farkına vardınız. Dertlerin gelip geçici olduğuna siz de inandınız. Mutlu olmazsam, beğenilmezsem vb. gibi kaygılar artık geride kaldı.

 

YENGEÇ

İnsanların sizin ne yapacağını söylemesine izin vermeyin. Hayır demeyi öğrenmekle birlikte kendinize güvenmeyi bilin. Kendini enerjini fark edeceğiniz bir gün olacak. Işıl ışıl parlamaya hazırlanın.

 

ASLAN

Hayallerin için tutku dolu bir gündesin. Derin bir nefes alın enerjinizin yüksek olacağı bir gün olacak. Acele etmeden emin adımlarla hedefe yürüyün.

 

BAŞAK

Aşk ve finansal anlamda her şeyin yolunda olacağı bir gün olacak. Ailesel olarak ise büyük bir şans sizleri bekliyor. Hareket ve eylem içinde olun. Bazı projeleri tekrar gündeminize taşıyabilirsiniz.

 

TERAZİ

Gizliden sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişiye sevginizi belli etmenin tam zamanı. Yara almamak için ilişkiden uzak duramazsınız. Aksine anı yaşamalı, tüm güzelliklere kendinizi açmalısınız. Parlama zamanı geldi çattı.

 

AKREP

Yaşadığınız tüm tempolu zamanlar geride kaldı. Artık sırtınızı yaslanmalı ve dinlenmelisiniz. Kendinizi anda bıraktığınız zaman ne kadar yorulduğunuzu anlayacaksınız. Hayat her zaman koşturmalı değil, nefes alın.

 

YAY

Bazen gerçekleri söylemekte zorlanıyorsunuz. Mücadele her zaman savaşmak değildir. Enerjinizi düşürmemeniz gereken bir gün. Yeni ayın etkisi çok güzel enerjiler olarak etrafınızda.

 

OĞLAK

Bugün uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınıza ve akrabanıza denk gelebilirsiniz. Hayattan beklediğiniz veya mücadele ederek kazanmak zorunda kaldığınız şeyleri hatırlayabilirsiniz. Yoğun bir gündeminiz olabilir.

 

KOVA

Romantik ilişkileriniz çok iyi durumda. Grup aktivitelerinde sosyalleşip yepyeni bir çevre edinebilirsiniz. İletişimleriniz yoğun olabilir, kabuğunuzdan ayrılmanın tam zamanı.

 

BALIK

Akışta kalmaya devam edip olana izin verin. Birçok mucizeyle karşılaşabilirsin, anda kalıp tüm güzellikleri yaşamaya bakın. Çok iyi bir teklif gelebilir, şansınız çok yüksek.

 

İlahi sistemde hiçbir şey tesadüf değildir! Buradaysan ve bu yazıyı okuyorsan senin için sistemin daha iyiye doğru ilerlemen için bir mesajı var demektir! Hayat bir mucizedir ve aldığın her nefes Allah’ın bir armağanıdır. Dua günün en önemli sohbetidir.  Başkasına götürmeden önce onu Allah’a götür. Bir konuşmanın, bir cesaretlendirme sözünün veya bir sevgi ifadesinin birinin hayatını nasıl değiştirebileceği hakkında hiçbir fikrin yok. Zamanın geliyor, senin için olmak üzere ve bunu hissedebilirsin. Yani birçok nimet yakındır. İnanmaya devam et, dua etmeye devam et ve hayatının daha iyiye doğru değişmesini izle.

Paylaş:

2 thoughts on “4 Ekim Burcuna Göre Gelen Mesaja Kodlan Mutluluk Enerjisini Yaşa!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.